Nienasycone kwasy tłuszczowe

Tu znajdziesz informacje co może pomóc,a co zaszkodzić z pokarmów.

Re: Nienasycone kwasy tłuszczowe

Postprzez beta2 » N sty 30, 2011 10:48

Margaret, Ibiza - dzięki za szczegółowe wyjaśnienia w temacie stosowania wewnętrznie wyciągu z nasion ogórecznika. Nie kupię tych tabletek, bo nie będę sobie szkodzić za własne pieniądze. Zatem, podwójna korzyść. :P
Zaiste, dziwnym zbiegiem okoliczności porządkując wczoraj " papierzyska" znalazłam ten artykuł i bardzo nastawiłam się na kupno tych tabletek, a już z wieczora przeczytałam Wasze posty i wychodzi na to, że dość nieuważnie. :wink:
Normalnie jakieś telepatyczne działania się objawiły... :D
Tak, że będę się trzymać Waszych porad, bo co do lekarza ...to pewnie uzna to za ponad programowe informacje, bo już nieraz doświadczyłam takich reakcji.

Ja oprócz jajecznicy, którą smażę na maśle to wszystko smażę na smalcu. Nie wiem, co jest przyczyną, ale zapach oleju smażonego bardzo mnie drażni.
A już błędem jest wielokrotne podgrzewanie oleju, natomiast ten sam smalec można wielokrotnie użyć- gdzieś tak wyczytałam. Cholesterol i trójglicerydy mam w normie :)
Do sałatek też stosuję olej z pestek winogron.
W ogóle nie kupuję margaryny, a Niania w tej reklamie margaryny dla dzieci zupełnie wypadła ze swej roli...niani.
Miej serce i patrz w serce, bo...(.....)
Słowa palą, więc pali się słowa. Nikt o treści popiołów nie pyta.
( J. Kaczmarski )
Avatar użytkownika
beta2
lokator
lokator
 
Posty: 295
Dołączył(a): So maja 22, 2010 23:08

Postprzez » N sty 30, 2011 10:48

 

Poprzednia strona

Powrót do Dietetyka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron