Pomysł na...prezent.

Obrazek
Wpadnij tu, żeby pogadać na dowolny temat.
Linki do najważniejszych fundacji, stowarzyszeń, portali internetowych.

Pomysł na...prezent.

Postprzez Margaret74 » Cz lis 25, 2010 09:57

Myślę,że to nam się może przydać,co wy na to?

ibiza,zajrzyj koniecznie na moja ulubioną stronkę :mrgreen: Jeśli chodziło biżuterię-ja uwielbiam tę od Fado :wink:

Pakamera Artystyczna
Avatar użytkownika
Margaret74
 

Postprzez » Cz lis 25, 2010 09:57

 

Re: Pomysł na...prezent.

Postprzez Iwona » Cz lis 25, 2010 13:00

ibiza ja w tamtym roku trafiłam z prezentem dla ojca,może i twojej teściowej przypadnie do gustu.Nazwy nie pamiętam,Jeśt to środek w płynie na wzmocnienie serca i organizmu.W litrowych butelkach ,opakowane w karton na którym jest narysowane serce.Zapewne wiesz o co mi chodzi.Kupuje się to w aptece.Po raz pierwszy mamuśka nie narzekała,że kasę wywalam :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
Iwona
Moderator
Moderator
 
Posty: 3343
Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 17:51
Lokalizacja: Białystok

Re: Pomysł na...prezent.

Postprzez Iwona » So gru 11, 2010 18:27

Podam wam stronę z kontem chłopaka mojej córki który ma firmę i prowadzi wysyłkową sprzedarz.
Może coś sobie też znajdziecie. :wink:
Wyroby ze srebra są w niskich cenach :)
Silver-Dreams
Obrazek
Avatar użytkownika
Iwona
Moderator
Moderator
 
Posty: 3343
Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 17:51
Lokalizacja: Białystok

Re: Pomysł na...prezent.

Postprzez Margaret74 » Pt sty 07, 2011 09:59

zerknijcie tu (właśnie autorka była w dzień dobry tvn)-nie dość ,ze super pomysł na biznes miała,to i w razie W -prezent jak się patrzy :wink:

Metka by Traczka

http://metkabytraczka.pl/
Avatar użytkownika
Margaret74
 

Re: Pomysł na...prezent.

Postprzez anitek » Cz kwi 14, 2011 00:27

Ja też coś dorzucę, modne stało się ostatnio grupowe kupowanie na portalach takich jak gruper.pl, cuppon.pl, citeam.pl, itd. Na czym to polega? Sprzedawca gwarantuje nam niższą cenę za towar/usługę pod warunkiem że wykupi ją grupa osób (jeżeli minimalna ilość osób jej nie wykupi oferta będzie anulowana).
Super sprawa, na stronie snuper.pl zebrane jest wszystko w jednym miejscu, wg mnie idealny pomysł na prezent. Zbliża się przecież Dzień Matki
Avatar użytkownika
anitek
lokator
lokator
 
Posty: 155
Dołączył(a): N lis 29, 2009 18:04

Re: Pomysł na...prezent.

Postprzez twarda sztuka » Pn mar 23, 2015 15:54

Ja bym chciała dostać w końcu ebook. Bliscy jednak są ciągle przyczajeni do obdarowywania mnie książkami "tradycyjnymi". Sumując jednak wszystkie książki to chyba jednak bardziej się opłaca jednak ten ebook (http://www.redcoon.pl/c02230100-Czytniki-e-book). Co prawda nie wiem jak się z niego korzysta i na jakich zasadach "ściąga" książki, ale i tak jestem na tak. Czytnik ma jedną bardzo istotna przewagę nad książkami - jak się wyjeżdża to można go włożyć do kieszeni, wyjąć na plaży czy nawet mieć cały czas w torebce ulubiona książkę (i czytać w dowolnej chwili). A książki niestety ważą. I trzeba je taszczyć za sobą. No i niestety - wybieram w tym momencie technikę, sentymenty odkładam na bok. Tylko mam jedno pytanie - czy wszystkie książki można mieć w takiej wersji? Popularnonaukowe, podręczniki?
twarda sztuka
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pn lis 17, 2014 20:09

Re: Pomysł na...prezent.

Postprzez ibiza13 » Pn mar 23, 2015 19:50

Odnośnie czytnika e-booków to osobiście wolę tradycyjne książki. Mój Czarek korzysta z e-book firmy Pocket Book easy touch i bardzo go sobie chwali. Nie czyta na nim książek, tylko tworzy własne dokumenty, które wykorzystuje w pracy pilota wycieczek.
twarda sztuka napisał(a):Tylko mam jedno pytanie - czy wszystkie książki można mieć w takiej wersji? Popularnonaukowe, podręczniki?

Nie wiem jak jest z podręcznikami i książkami popularnonaukowymi. Na pewno dostępne są lektury, literatura piękna, wszelkiego rodzaju powieści. Najlepiej zajrzeć do jakiejkolwiek księgarni internetowej w dział e-booków i sprawdzić, albo wysłać zapytanie o e-booki popularnonaukowe i podręczniki.
"Życie jest albo wielką przygodą, albo niczym." - Helen Keller
W pracy robię TO, a w domu TO

Obrazek
Avatar użytkownika
ibiza13
Administrator
Administrator
 
Posty: 2278
Dołączył(a): N lip 25, 2010 09:06
Lokalizacja: Słupsk/Szczecin

Re: Pomysł na...prezent.

Postprzez AnnaSameson » Wt mar 31, 2015 15:18

Obecnie bardzo wiele ebooków dostępnych jest za pośrednictwem operatorów komórkowych, na stronach internetowych i innych miejscach. Czasami są one darmowe, jednakże w większości przypadków trzeba zapłacić około 20 zł. Myślę, że to nieduży wydatek. Jeśli chodzi o mnie, to przekonałam się już nawet do takiej wersji, a nie papierowej. Dlaczego? Jadąc autobusem, tramwajem, nie musimy niczego dźwigać.
AnnaSameson
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz mar 26, 2015 11:03

Re: Pomysł na...prezent.

Postprzez lepkova » Pt kwi 10, 2015 17:42

Myślę, że książka to faktycznie jest dobry pomysł na prezent. Zawsze można coś "dopasować", wystarczy mieć średnie pojęcie co kto lubi, czym się zajmuje i można trafić. Dobry pomysł to też coś do domu, tylko raczej rzeczy neutralne, nie w jaskrawych kolorach, coś co się zawsze przyda, jest ładne (choć to pojęcie bardzo względne jak się okazuje) i stylowe. Tymi kryteriami kieruję się wybierając prezent dla rodziców na rocznicę ich ślubu, ale i tak nie jest łatwo coś takiego (spełniającego kryteria) wyszukać. Ostatecznie chyba kupię im zastawę, lub taki komplet filiżanek:
Obrazek
(moderacja)
Nie wiem tylko czy to nie jest zbyt przewidywalny preznt z mojej strony - w zeszłym roku mama dostała komplet stołowy...
lepkova
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt lis 18, 2014 20:04

Re: Pomysł na...prezent.

Postprzez Iwonka » So kwi 11, 2015 07:24

A może brakuje czegoś do tego kompletu, który wcześniej dostała np. talerzyki do ciasta, imbryk do parzenia herbaty z podgrzewaczem.Jeśli dałoby się uzupełnić w tym samym kształcie i kolorze byłoby moim zdaniem OK.
Avatar użytkownika
Iwonka
Moderator
Moderator
 
Posty: 1665
Dołączył(a): So cze 09, 2012 15:49

Postprzez » So kwi 11, 2015 07:24

 

Następna strona

Powrót do Rozmowy o wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron