Nawilżacz powietrza?

Obrazek
Wpadnij tu, żeby pogadać na dowolny temat.
Linki do najważniejszych fundacji, stowarzyszeń, portali internetowych.

Nawilżacz powietrza?

Postprzez sołek » Wt mar 17, 2015 21:11

Witajcie. Mam takie pytanie do Was moi drodzy - czy używałyście tego typu "wynalazków"? Niestety w naszym mieszkaniu jest strasznie suche powietrze i rozważamy zakup nawilżacza. Mam nadzieję, że by to trochę rozwiązało problemy najmłodszych. Z drugiej strony teściowa mówi, że wystarczy rozwiesić wilgotne ręczniki i wyjdzie na to samo, zrobiłam tak jak radziła, ale nie czuję by powietrze było bardziej nawilżone. Nie znam się na tym, nie mam też kogo zapytać o obiektywną oceną. Kogoś kto - najlepiej by było - używał już nawilżacza i mógłby wskazać konkretnie cienie i plusy używania. Byłabym bardzo wdzięczna.
sołek
autostopowicz
autostopowicz
 
Posty: 5
Dołączył(a): N mar 24, 2013 06:42

Postprzez » Wt mar 17, 2015 21:11

 

Re: Nawilżacz powietrza?

Postprzez Iwonka » Śr mar 18, 2015 12:08

Kiedyś używałam takiego plastikowego nawilżacza, który wieszało się na grzejnikach i dolewało się wody. Od czasu do czasu trzeba było zdjąć nawilżacz i go dobrze wymyć.Z pewnością to nie to samo co wieszanie ręcznika na grzejniku.
Słyszałam o rodzicach, którzy włączają nawilżacz w pokoju dziecinnym i sobie bardzo chwalą.
Avatar użytkownika
Iwonka
Moderator
Moderator
 
Posty: 1665
Dołączył(a): So cze 09, 2012 15:49

Re: Nawilżacz powietrza?

Postprzez ibiza13 » Cz mar 19, 2015 14:17

Nie używałam nawilżacza, ale moja kuzynka używała, gdy chorowała jej mama. Bardzo go chwaliła. Ręczniki, ręcznikami, ale nawilżacz na pewno zrobi to dobrze. Poza tym ręczniki trzeba pilnować, bo jak będą suche to i nici z nawilżania. Jeżeli naprawdę potrzebujecie nawilżanie, bo odczuwacie dyskomfort to na pewno będzie to dobry pomysł. Przed zakupem poszukałaby trochę informacji na temat nawilżaczy, które co robią i jak. Czasami jest tak, że dołoży się 100 zł, a zyskuje bardzo dużo.
"Życie jest albo wielką przygodą, albo niczym." - Helen Keller
W pracy robię TO, a w domu TO

Obrazek
Avatar użytkownika
ibiza13
Administrator
Administrator
 
Posty: 2278
Dołączył(a): N lip 25, 2010 09:06
Lokalizacja: Słupsk/Szczecin

Re: Nawilżacz powietrza?

Postprzez Nemi24 » Śr cze 17, 2015 12:57

ja używałam jakiś czas w zimie bo było przesuszone powietrze w domu, rzeczywiście jakość powietrza lepsza jak się włączy nawilżacz, niestety mój się szybko popsuł i muszę kupić jakiś nowy
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca. - Paulo Coelho
Avatar użytkownika
Nemi24
autostopowicz
autostopowicz
 
Posty: 5
Dołączył(a): Pt maja 22, 2015 16:58

Re: Nawilżacz powietrza?

Postprzez angus » So sie 29, 2015 14:38

Używam. Widzę sporą różnicę. Polecam :)
angus
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt sie 28, 2015 05:14
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Nawilżacz powietrza?

Postprzez damiikk » Pn kwi 04, 2016 13:54

Wybierając nawilżać trzeba zwrócić na jego wydajność bo to jego najważniejsza cecha.
damiikk
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr mar 30, 2016 13:28

Re: Nawilżacz powietrza?

Postprzez Significance » Pn lis 21, 2016 15:53

Ja mam z Duki taki na ultradzwięki i jest dobry - Myslę że jak macie na prawdę suche powietrze to warto bo o wiele lepiej się oddycha
Significance
 
Posty: 3
Dołączył(a): N cze 22, 2014 21:16

Re: Nawilżacz powietrza?

Postprzez BasiaS707 » Wt mar 13, 2018 15:45

Ja używam nawilżacza gdy włączają CO...wtedy jest największa suchota w domu
BasiaS707
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz mar 08, 2018 14:55

Re: Nawilżacz powietrza?

Postprzez nowa17 » Wt mar 20, 2018 12:07

Mam swój darmowy nawilżacz powietrza - mokry ręcznik na grzejniku :P
nowa17
 
Posty: 3
Dołączył(a): Pt maja 13, 2016 10:26

Re: Nawilżacz powietrza?

Postprzez vittinka » Wt sie 28, 2018 13:55

Ja też zastanawiam się nad zakupem nawilżacza, bo póki co robię sobie taki prowizoryczny właśnie z ręczników albo z mokrego prania, które przy okazji schnie i odrobinę nawilża. Ale niestety w takich przypadkach efekt jest krótkotrwały. Stąd właśnie pomysł nawilżacza, tylko jeszcze nie wiem na co zwrócić uwagę przy wyborze. Może macie jakieś praktyczne wskazówki, żeby nie wyrzucić pieniędzy w błoto...
vittinka
autostopowicz
autostopowicz
 
Posty: 5
Dołączył(a): Cz sie 09, 2018 12:40

Postprzez » Wt sie 28, 2018 13:55

 


Powrót do Rozmowy o wszystkim

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron