Rehabilitacja w twardzinie

Obrazek
Porady i doświadczenia dnia codziennego.

Re: Rehabilitacja w twardzinie

Postprzez asikb » So paź 14, 2017 08:53

witajcie,
nurtuje mnie od pewnego czasu kwestia rehabilitacji dłoni, szczególnie prawej bo to z nią mam najwięcej problemów typu przykurcze, bóle itp. I tak się zastanawiam czy Wy macie jakieś masaże lub inne formy rehabilitacji na ręce? Jeśli tak to jakie i czy to Wam pomaga?

Asia
asikb
lokator
lokator
 
Posty: 51
Dołączył(a): Pt sty 28, 2011 06:12
Lokalizacja: śląskie

Postprzez » So paź 14, 2017 08:53

 

Re: Rehabilitacja w twardzinie

Postprzez ibiza13 » So paź 14, 2017 16:34

Mam przykurcze w obu dłoniach i coraz bardziej mi się przekrzywiają na zewnątrz. Staram się je masować, rozprostowywać oraz prostować do wewnątrz. Nie na wiele to się zdaje, ale zawsze to coś. W piątek na forum wrzuciłam artykuł na temat metod rehabilitacji w TU i jest tam także akapit o technikach poprawiających sprawność ręki. Tutaj masz link viewtopic.php?f=16&p=23890#p23890
"Życie jest albo wielką przygodą, albo niczym." - Helen Keller
W pracy robię TO, a w domu TO

Obrazek
Avatar użytkownika
ibiza13
Administrator
Administrator
 
Posty: 2278
Dołączył(a): N lip 25, 2010 09:06
Lokalizacja: Słupsk/Szczecin

Re: Rehabilitacja w twardzinie

Postprzez ela677 » Śr lis 15, 2017 18:10

Na przykurcze mięśniowe skutecznie działa aparat do elektroterapii i ultradźwięków SONICSTIM. Widziałam taki w sklepie ze sprzętem rehabilitacyjnym . Pomaga w leczeniu schorzeń układu ruchowego, bólu, rwy kulszowej, przykurczów mięśniowych, blizn, zapalenia nerwów i mnóstwa innych chorób. Wykorzystuje się go nawet w medycynie estetycznej.
ela677
 
Posty: 1
Dołączył(a): Śr wrz 27, 2017 13:45

Postprzez » Śr lis 15, 2017 18:10

 

Poprzednia strona

Powrót do Teoria w Praktyce

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron