Żyły i tętnice (wiosenne pucowanie)

Niekonwencjonalne metody wspomagające leczenie.

zyly i tetnice (wiosenne pucowanie)

Postprzez maja » N mar 30, 2014 18:00

Co roku wiosna (mozna takze jesienia) przeprowadzam kuracje cytrynowo-czosnkowa.Oprocz czyszczacego efektu na zlogi w naczyniach krwionosnych uelastycznia ta mixtura scianki naczyn,wyrownuje cisnienie,zwalcza bakterie i grzyby,zmniejsza poziom zlego cholesterolu.Przeciwskazaniem jest:nadwrazliwosc na cytrusy oraz zle samopoczucie po wypiciu mixu (nudnosci ,wymioty,biegunka-jedyna osoba ktora zareagowala w ten sposob byla moja corka-nie mogla wrecz zniesc zapachu tego preparatu)
Skladniki:30 zabkow czosnku,5 cytryn(najlepiej bio).Czosnek obrac posiekac,cytryny sparzyc wrzatkiem-pokroic w kostke razem ze skora,calosc zalac 1 litrem wody.Zagotowac-gdy tylko zacznie wrzec natychmiast zestawic z palnika.Przecedzic,ostudzic,zlac do szklanej butelki,wstawic do lodowki.Pic lyzke stolowa dziennie przez 3 tygodnie,tydzien pauzy i powtorka 3 tygodnie.Nie pozostawia nieprzyjemnego "oddechu".Mieszanka ta oczyszcza rowniez watrobe ma tez pozytywny wplyw na niedoczynnosc tarczycy
Jesli po dziurki w nosie siedzisz w szambie, nie wolno Ci opuszczac glowy...
maja
lokator
lokator
 
Posty: 128
Dołączył(a): N sty 19, 2014 14:27
Lokalizacja: Hamburg

Postprzez » N mar 30, 2014 18:00

 

Re: Żyły i tętnice (wiosenne pucowanie)

Postprzez Iwonka » Wt maja 06, 2014 14:15

Maju
Właśnie zlałam do butelek miksturę z czosnku i cytryny. Wyszło tego około litra. Jak ostygnie wstawię do lodówki.Obliczyłam, że spokojnie starczy dla 2 osób na 6 tygodniową kurację.Sama jeszcze nie wiem czy to będę mogła pić. Jestem straszna co do łykania jakichkolwiek ziół, syropów. Dlatego mam jeszcze pytanie. Czy można to popijać wodą, sokiem ewentualnie zagryzać? Na razie syn obiecał, że jak tylko 1 łyżka dziennie to będzie to pił.W międzyczasie dam pozostałym członkom rodziny na spróbowanie aby przekonać się co do tolerancji, bo taka kuracja ma wiele plusów.
Avatar użytkownika
Iwonka
Moderator
Moderator
 
Posty: 1665
Dołączył(a): So cze 09, 2012 15:49

Re: Żyły i tętnice (wiosenne pucowanie)

Postprzez maja » Wt maja 06, 2014 20:11

Iwonko cieple °pachnie" dziwnie ale jak sie schlodzi w lodowce jest ok,smakuje orzezwiajaco.Mozesz czyms zagrysc (no moze niekoniecznie batonikiem) ale podejrzewam ze nie bedzie takiej koniecznosci.Dzieki temu ze oczyszcza naczynia krwionosne bardzo poprawia wyglad cery.Ciesze sie ze dalas sie skusic.Napewno nie bedziesz zalowac.Ja bede robic w sobote.
Jesli po dziurki w nosie siedzisz w szambie, nie wolno Ci opuszczac glowy...
maja
lokator
lokator
 
Posty: 128
Dołączył(a): N sty 19, 2014 14:27
Lokalizacja: Hamburg

Re: Żyły i tętnice (wiosenne pucowanie)

Postprzez gosista » Śr maja 07, 2014 09:40

Ciekawa mikstura. Już wiem co wieczorem będę robić :-)
Przy moim Renku każda metoda wspomagająca układ krwionośny jest warta wypróbowania więc zobaczymy :-) Mąż trochę się przeraził ilością czosnku, ale trudno będzie musiał przeżyć :-P Zwłaszcza że mówisz że mieszanka nie powala zapachowo to może nawet przekonam go do spróbowania :-)
Pozdrawiam
gosista
autostopowicz
autostopowicz
 
Posty: 20
Dołączył(a): Pt lut 14, 2014 11:25

Re: Żyły i tętnice (wiosenne pucowanie)

Postprzez Iwonka » Cz maja 08, 2014 07:22

Wczoraj po raz pierwszy łyknęliśmy po łyżce nalewki. Piszę łyknęliśmy , bo kurację zaczęły 3 osoby. Najpierw łyżkę dałam synowi. Powiedział może być. A to w jego ocenie bardzo wysoka nota.Za jego ciosem wzięłam i ja. No i nawet to przełknęłam.Musicie wiedzieć, że ja kawy, zwykłego wapna, ani niczego co jest oprocentowane nie wypiję.Przez chwilę czułam tą miksturę jakby chciała mi się odbić, ale minęło.Mama też wypiła łyżkę syropu i nic się nie działo.
Tak więc jak mnie nie powaliło to jest ok.
Dziś kontynuacja, z dnia na dzień lepiej się wchłania.
Avatar użytkownika
Iwonka
Moderator
Moderator
 
Posty: 1665
Dołączył(a): So cze 09, 2012 15:49

Postprzez » Cz maja 08, 2014 07:22

 


Powrót do Medycyna niekonwencjonalna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość