Pietruszkowe wino na osłabione nerki

Niekonwencjonalne metody wspomagające leczenie.

Pietruszkowe wino na osłabione nerki

Postprzez Daja » Cz mar 13, 2014 19:33

Maju,obiecałam Ci przepis na wino z pietruszki,które kilka lat temu bardzo mi pomogło na osłabione nerki-czyli m.in. na popuchnięte ręce i worki pod oczami. Przepis jest dla mnie tak ważny,że postanowiłam go dobrze schować.W rezultacie szukałam go przez ostatnie trzy dni w coraz to większej panice.
Tak więc,zanim zostanie ponownie dobrze ukryty,podaję chętnym do zastosowania.
I jeszcze taka mała uwaga.Podobne przepisy fruwają już w internecie,ale tam każą wino i miód gotować.Jest to,jak na pewno wiecie, największe możliwe w tym przypadku barbarzyństwo. Tak miód jak i czerwone wino to niemal żywe istoty.Jak mogą leczyć,skoro wcześniej zostaną zabite?
No dobra,teraz przepis:
- wycisnąć w sokowirówce sok z 10-u dużych pietruszek wraz z nacią
- zalać 1 litrem czerwonego wytrawnego wina (zielarz zalecał byczą krew egri bicaver)
- dodać 2 łyżeczki octu winnego,delikatnie podgrzać,czyli nie przekroczyć 35stC,przecedzić
- do letniego dodać 300g miodu,rozpuścić,zaraz zlać do ciemnych butelek
- pić 2 razy dziennie po 20-30g

Kiedy zaczęłam stosować tę miksturkę byłam wiecznie zmęczona ,osłabiona i popuchnięta a po 2 tyg. czułam,że mogę fruwać.Czas najwyższy na powtórkę.Zrobię zapas,aby co 3 m-ce móc się regenerować.Oby była tak samo skuteczna dla mnie i dla tych z Was,którzy zechcą spróbować!
Codziennie dziękuję gwiazdom,że splotły nasze losy,Maju!
Avatar użytkownika
Daja
mistrzyni humoru
mistrzyni humoru
 
Posty: 136
Dołączył(a): N lis 17, 2013 13:41
Lokalizacja: Górny Śląsk

Postprzez » Cz mar 13, 2014 19:33

 

Re: Naturalne metody wspomagania leczenia.

Postprzez maja » N mar 16, 2014 15:04

Bardzo dziekuje.Po skladnikach widac ze to wartosciowy mix.Mam nadzieje ,ze bedzie tez skuteczny
Jesli po dziurki w nosie siedzisz w szambie, nie wolno Ci opuszczac glowy...
maja
lokator
lokator
 
Posty: 128
Dołączył(a): N sty 19, 2014 14:27
Lokalizacja: Hamburg

Re: Naturalne metody wspomagania leczenia.

Postprzez maja » N mar 30, 2014 17:14

W imieniu wlasnym oraz wszystkich ktorzy jak Hipokrates uwazaja ze jedzenie moze byc lekarstwem dziekuje Ibizie za utworzenie tego dzialu.Dzieki Bogu nastaly czasy iz za niepopularne przekonania nie pali sie juz nikogo na stosie.Moze niektore z naszych typow (ja zamieszcze tylko te ktore wyprobowalam na sobie po uprzednim przewertowaniu wiadomosci teoretycznych)pomoga pozbyc sie lub zmniejszyc dolegliwosci.Zycze wszystkim duzo zdrowia.Wszystkich nas dotknela paskudna choroba,wszyscy jedziemy na jednym wozku,bez wzgledu jaka droga, wszyscy pragniemy jednego :nie dopuscic aby schorzenie zdominowalo nasze zycie.Tego zycze wam i sobie.
Jesli po dziurki w nosie siedzisz w szambie, nie wolno Ci opuszczac glowy...
maja
lokator
lokator
 
Posty: 128
Dołączył(a): N sty 19, 2014 14:27
Lokalizacja: Hamburg

Postprzez » N mar 30, 2014 17:14

 


Powrót do Medycyna niekonwencjonalna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron