Zioła peruwiańskie

Niekonwencjonalne metody wspomagające leczenie.

Zioła peruwiańskie

Postprzez elka720202 » Pn paź 17, 2016 16:28

dziewczyny a jak to jest z tymi ziołami peruwiańskimi?-chciałabym zacząć podawać je córce bo już nie mam pomysłu jak jej pomóc ale boję się że kupię jakieś badziewie. gdzie kupić żeby były sprawdzone i oryginalne ? Pozdrawiam
elka720202
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt kwi 03, 2012 17:26

Postprzez » Pn paź 17, 2016 16:28

 

Re: Zioła peruwiańskie

Postprzez janka0454 » Cz paź 20, 2016 19:20

Witam. Mam pytanie a czy te ziola maja pomagac na nasza twardzine ,sory ale pierwsze slysze,powiem ci ,ze w ziola juz nie wierze .Mialam zestaw ziol od zielarza i nawet zaczelam pic ,ale chyba nie pomagalo jak sie dowiedzialam byla mieszanka ze skrzypem ,a on zawiera krzem i wlasnie to szkodzi.Moze te ziola co piszesz sa juz sprawdzone ,prosze napisz POZDRAWIAM
janka0454
autostopowicz
autostopowicz
 
Posty: 16
Dołączył(a): Wt kwi 19, 2016 13:06

Re: Zioła peruwiańskie

Postprzez ibiza13 » Pt paź 21, 2016 07:45

Niestety nie wiem nic o ziołach peruwiańskich. Ogólnie to z ziołami uważałabym, bo naprawdę trzeba mieć sporo wiedzy, aby je stosować. Zioła to są naturalne leki i tak samo jak leki, gdy będą zastosowane źle to mogą zaszkodzić. Nie wiem jaki jest skład ziół peruwiańskich, ani jakie są ich właściwości. Wiadomo, ze Ci, którzy je sprzedają będą wychwalać te zioła pod niebiosa. Także trzeba naprawdę poszperać, popytać, aby dowiedzieć się o nich chociaż trochę prawdy.Tak jak wyżej napisała Janka, chorując na twardzinę, trzeba uważać na zioła zawierające krzem, gdyż on powoduje syntezę kolagenu, a przy naszych schorzeniach, gdzie jest nadprodukcja kolagenu, nie jest wskazane dostarczanie do organizmu tego pierwiastka.
"Życie jest albo wielką przygodą, albo niczym." - Helen Keller
W pracy robię TO, a w domu TO

Obrazek
Avatar użytkownika
ibiza13
Administrator
Administrator
 
Posty: 2278
Dołączył(a): N lip 25, 2010 09:06
Lokalizacja: Słupsk/Szczecin

Postprzez » Pt paź 21, 2016 07:45

 


Powrót do Medycyna niekonwencjonalna

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość