III Spotkanie?

Plany i relacje ze spotkań forumowych.

III Spotkanie?

Postprzez Margaret74 » So paź 15, 2011 10:26

OK.,zaistniały pewne okoliczności ,które pozwalają sądzić,że w sprzyjających warunkach uda nam się spotkać być może w Olsztynie lub blisko niego;zanim objaśnię szczegóły -może Hania65 bardziej się w tym wątku ujawni i da poznać :wink:

-zapytam o konkrety:

1.pytanie najważniejsze-czy macie w ogóle ochotę spotkać się w większym gronie ponownie ?
2.czy bardziej pasuje wam spotkanie ,np.majówkowe,czy wakacyjne?

pytam o to już teraz,gł.ze względu na MIelniora ,który wykazuje dużą chęć spotkania się ,ale musi zwyczajnie zabukować lot-widzicie jakie zaangażowanie ? :wink:

mnie osobiście najbardziej pasuje lipiec,wtedy przyjedziemy we trójkę najprawdopodobniej (Ibiza-możemy po drodze cię zabrać :wink: ),ale w ostateczności ta majówka też może być -jeśli jednak R.będzie mógł zjechać na długi tydzień,to mnie nie będzie niestety ;

czekam więc na wasze wypowiedzi :)
Avatar użytkownika
Margaret74
 

Postprzez » So paź 15, 2011 10:26

 

Re: III Spotkanie?

Postprzez Grażyna » N paź 16, 2011 16:01

Małgosiu ja nadal bardzo bym chciała się z Wami Wszystkimi zobaczyć - może tym razem się uda ?Termin i miejsce jest do ustalenia.Tak myślałam o załatwieniu jakiś tanich noclegów.Może tam będzie "Agroturystyka"?Mamy dużo czasu i można to zorganizować, tak żebyśmy odpoczęli i przy okazji poznania dobrze się bawili :D Może ktoś ma jeszcze inny pomysł na nasze "Twardzinkowe"spotkanie?
Avatar użytkownika
Grażyna
 

Re: III Spotkanie?

Postprzez Agnieszka » Pn paź 17, 2011 18:20

Oooo a mnie pomysł Grażynki bardzo się podoba :) Fajnie by było.
Ja jestem za lipcem :)
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.

— Wacław Buryła
Avatar użytkownika
Agnieszka
domator
domator
 
Posty: 1097
Dołączył(a): Pt lut 26, 2010 07:23

Re: III Spotkanie?

Postprzez Mielnior » So lis 19, 2011 20:50

Wyrażę swoje możliwości teraz - nie będę mógł przylecieć wcześniej - zabukowałem lot z najwcześniejszą możliwą datą - 23 lipca (to jest poniedziałek), więc jeśli spotkanie miałoby się odbyć w weekend - to dopiero 27-29 lipca dla mnie najwcześniej jest możliwe...teraz Margo, pisałaś, że masz większą część lipca dostępną - ale początkową, czy końcową część? Weekend wydaje się najbardziej rozsądny, bo nawet osoby pracujące, które nie będą miały urlopu w danym terminie, będą mogły dotrzeć, choć na 1 dzień.
Jeśli jednak większości będzie pasował wcześniejszy termin w lipcu, to nie zwracajcie na mnie uwagi - może nawet i objazdówkę zrobię w przyszłym roku i poodwiedzam was z osobna, he he. Poza sprawnym autem, to żaden problem, odkąd będę miał cały miesiąc dla siebie (wcześniej prawie poł. urlopu mi odpadała).
Miejsce spotkania jest mi obojętne, ale też pewnie będę jechał autem i chętnie wybiorę dziwniejszą drogę dojazdu, aby zgarnąć kogoś bez transportu po drodze. Okolice Olsztyna i samo miasto znam dosyć dobrze, więc problemu z trafieniem tam nie będzie. Mogę również zasugerować, że kilka osób z zachodnich krańców może dojechać powiedzmy pociągiem do Poznania, a stamtąd już spokojnie, dobrze znaną trasą można ruszyć na Olsztyn. Jakby to miał być Olsztyn i było więcej czasu, mogę wziąć nawet swój patent i trochę pożeglujemy razem :wink: Jeśli chodzi o namiot - nie ma sprawy! :lol:
-"Nie da się.."
- Co się nie da?? Wszystko się da! :D
Avatar użytkownika
Mielnior
Administrator
Administrator
 
Posty: 591
Dołączył(a): Cz lut 11, 2010 23:20
Lokalizacja: Dublin na chwilę obecną

Re: III Spotkanie?

Postprzez Mielnior » Wt cze 26, 2012 09:14

Czy chcemy się jednak spotkać/poznać w tym roku? (ja nadal :wink: )
Jeśli byłyby chętne osoby, proszę o konkretne propozycje daty i miejsca :)
Od razu napiszę od siebie, jeśli jednak ktoś by się znalazł:
Możliwe dla mnie daty weekendowe: 28.07 / 29/07 / 11.08 / 12.08 / 18.08 / 19.08
a nieweekendowe - od 24.07 do 30.07 / od 9.08 do 21.08
miejsce: Poznań/ wielkopolska mi najbardziej pasuje, ale wezmę pod uwagę dłuższą drogę.
Pozdrawiam
-"Nie da się.."
- Co się nie da?? Wszystko się da! :D
Avatar użytkownika
Mielnior
Administrator
Administrator
 
Posty: 591
Dołączył(a): Cz lut 11, 2010 23:20
Lokalizacja: Dublin na chwilę obecną

Re: III Spotkanie?

Postprzez ddanuta » Śr cze 27, 2012 20:55

Oczywiście ja bardzo chętnie: mile widziany weekend, eliminuje sierpień (od 30 lipca do 25 sierpnia wyjeżdżam do sanatorium)
Może rozważmy czy miejscem spotkania mogła by być Warszawa???
Pozdrawiam
"wszystko co piękne niech się rajem stanie,
a to co smutne niech skrzydeł dostanie"

Obrazek
Avatar użytkownika
ddanuta
lokator
lokator
 
Posty: 331
Dołączył(a): Cz kwi 12, 2012 19:59
Lokalizacja: Łódź

Re: III Spotkanie?

Postprzez Mielnior » Wt lip 03, 2012 15:54

No to wszystko jasne w zasadzie.
28 lipca - sobota, lub 29 lipca - niedziela w Warszawie.
Czy będzie więcej chętnych?
-"Nie da się.."
- Co się nie da?? Wszystko się da! :D
Avatar użytkownika
Mielnior
Administrator
Administrator
 
Posty: 591
Dołączył(a): Cz lut 11, 2010 23:20
Lokalizacja: Dublin na chwilę obecną

Re: III Spotkanie?

Postprzez moniq » So lip 07, 2012 22:01

Właściwie to mi również taki termin i miejscy odpowiadałyby, bo spotkałabym się przy okazji z przyjaciółka w Warszawie. :)
Kto jeszcze reflektuje?
http://blogzkultura.blogspot.com/
"W drodze swojej nie ustawaj, żebyś doszedł, dokąd chcesz. Niech marzenia staną się Twoją nocą, Twoim dniem."
moniq
lokator
lokator
 
Posty: 332
Dołączył(a): Pt gru 04, 2009 21:13
Lokalizacja: Rydzyna/Wrocław

Re: III Spotkanie?

Postprzez Iwona » N lip 08, 2012 07:29

Kochani administratorzy.
Michał i ibiza.

1. Proponuję wybrać konkretny dzień , godzinę i miejsce spotkania,gdzieś w okolicy dworca centralnego.
Proponuję sobotę 28 lipca godzinę 11.00.
Świetnie taki plan zaproponowałeś na pierwszym spotkaniu.
2. Wysłać informację o spotkaniu mailem do Wszystkich zarejestrowanych na tym forum. (Panel administracyjny daje chyba taką możliwość)
3. Pod naszym banerem forum dodać w kolorze czerwonym informację o tym spotkaniu(datę,miejsce i czas również)
4. Napisać maila do naszego ,,aniołka" w białym fartuchu,może też będzie miała ochotę na spotkanie z nami i jakieś propozycje z nim związane)Wiecie gdzie znaleźć adres mailowy?Jeśli nie,to podpowiem. :wink:
5. Jednym z punktów spotkania mogłaby być poruszana sprawa naszego przyszłego Stowarzyszenia. W końcu Statut już mamy.
Z doświadczenia administratora innego zaprzyjaźnionego forum, realizacja tego przedsięwzięcia ruszała dopiero po takim spotkaniu w realu.

Jeśli nic nie stanie mi na drodze,też na nie przybędę.
Warszawa jest najlepszą lokalizacją z możliwych. :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Iwona
Moderator
Moderator
 
Posty: 3343
Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 17:51
Lokalizacja: Białystok

Re: III Spotkanie?

Postprzez ddanuta » N lip 08, 2012 12:57

Kochani! Bardzo proszę o przeanalizowanie terminu spotkania (może dogodniejszym terminem byłby weekend wrześniowy :?: teraz termin urlopów więc widzę,
że jest mało ludzi chętnych :!: :!: :!: ) Niestety dla mnie termin lipcowy jest fatalny, gdyż jak wspominałam 30 lipca o 4.00 rano wyruszam do sanatorium
a w niedzielę muszę wyeksportować kota do Piotrkowa.
Niestety nie dam rady -a bardzo bym chciała. Proszę o zmianę terminu Pozdrawiam
Ostatnio edytowano Pn lip 16, 2012 17:06 przez ddanuta, łącznie edytowano 1 raz
"wszystko co piękne niech się rajem stanie,
a to co smutne niech skrzydeł dostanie"

Obrazek
Avatar użytkownika
ddanuta
lokator
lokator
 
Posty: 331
Dołączył(a): Cz kwi 12, 2012 19:59
Lokalizacja: Łódź

Postprzez » N lip 08, 2012 12:57

 

Następna strona

Powrót do Spotkania w realu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron