III Spotkanie?

Plany i relacje ze spotkań forumowych.

Re: III Spotkanie?

Postprzez Agnieszka » Pn lip 09, 2012 09:54

Ja niestety mimo, że bardzo, bardzo bym chciała to nie będę mogła być :(

Termin jest bliski daty ślubu i nie będę ukrywała, że dojazd do Warszawy trochę kosztuje.
Szkoda :(
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.

— Wacław Buryła
Avatar użytkownika
Agnieszka
domator
domator
 
Posty: 1097
Dołączył(a): Pt lut 26, 2010 07:23

Postprzez » Pn lip 09, 2012 09:54

 

Re: III Spotkanie?

Postprzez kamasia19 » Pn lip 09, 2012 19:45

Mnie też pasuje.Tylko jest małe ale,mogę wyjechać wcześniej na wczasy.
kamasia19
lokator
lokator
 
Posty: 124
Dołączył(a): Pt gru 10, 2010 21:14
Lokalizacja: Otwock/Warszawa

Re: III Spotkanie?

Postprzez ddanuta » Wt lip 10, 2012 19:19

Kochani! było by super, żeby było nas dużo. Przemyślmy termin spotkania, bo widzę, że mało nas - myślę, że przyczyną jest okres urlopów.
A może lepszym terminem byłby weekend wrześniowy? Ja na pewno się dostosuję
"wszystko co piękne niech się rajem stanie,
a to co smutne niech skrzydeł dostanie"

Obrazek
Avatar użytkownika
ddanuta
lokator
lokator
 
Posty: 331
Dołączył(a): Cz kwi 12, 2012 19:59
Lokalizacja: Łódź

Re: III Spotkanie?

Postprzez ibiza13 » Cz lip 12, 2012 11:12

Niestety u mnie termin pod konie lipca odpada :-( . Poza tym Warszawa dla mnie jest trochę za daleko. Musiałbym tam nocować, gdyż ze Szczecina do stolicy mam ok. 500 km. Odnośnie umieszczenia czerwonego napisu pod banerem - nie wiem czy wybrana "skórka" na to pozwoli, bo np.: nie pozwala na dodanie słonika. Gdy zostanie ustalony termin, godzina i miejsce to spróbuję to zrobić.
"Życie jest albo wielką przygodą, albo niczym." - Helen Keller
W pracy robię TO, a w domu TO

Obrazek
Avatar użytkownika
ibiza13
Administrator
Administrator
 
Posty: 2278
Dołączył(a): N lip 25, 2010 09:06
Lokalizacja: Słupsk/Szczecin

Re: III Spotkanie?

Postprzez Mielnior » N lip 22, 2012 04:34

Umówmy się tak. WARSZAWA na pewno jest miejscem spotkania.
TERMIN - ze względu na ostatnie wyjazdy nie miałem czasu na zajęcie się tym tematem; nic do nikogo nie wysyłałem. WRZEŚNIOWE terminy:
mi pasuje dop. weekend od 22 września - sob. godz. ok 13ej - do niedz., ok 10ej rano max. trochę spory koszt jak na chwilę obecną, bo za bilety ok 800 zł., a Aerlingus rzadko tanieje - z tego powodu mnie może zabraknąć, ale spróbuję wszelkimi siłami. Idealnie te same czynniki dla kolejnego weekendu - sob 29 i niedz. 30 września.
Niestety już jutro wylatuję i cokolwiek zostanie postanowione w tym temacie, to prawdopodobnie przeczytam dop. za kilka tygodni chyba, że Iwona, która ma mój nr - wyśle mi konkretną inf wcześniej. Ja w PL jestem od 23.07 do 22 08.
Pozdrawiam :)
-"Nie da się.."
- Co się nie da?? Wszystko się da! :D
Avatar użytkownika
Mielnior
Administrator
Administrator
 
Posty: 591
Dołączył(a): Cz lut 11, 2010 23:20
Lokalizacja: Dublin na chwilę obecną

Re: III Spotkanie?

Postprzez moniq » N lip 22, 2012 09:52

Ja co do września nie potrafię w tym momencie nic powiedzieć. Kolejny weekend mi pasuje i dwa środkowe w sierpniu także. Odpada pierwszy i ostatni w sierpniu. Może przemyślimy jeszcze właśnie sierpień, skoro Michał jest wtedy w Polsce i pasowałoby mu się zjawić? Kiedy pasuje pozostałym? :)
http://blogzkultura.blogspot.com/
"W drodze swojej nie ustawaj, żebyś doszedł, dokąd chcesz. Niech marzenia staną się Twoją nocą, Twoim dniem."
moniq
lokator
lokator
 
Posty: 332
Dołączył(a): Pt gru 04, 2009 21:13
Lokalizacja: Rydzyna/Wrocław

Postprzez » N lip 22, 2012 09:52

 

Poprzednia strona

Powrót do Spotkania w realu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość