OSTRZEŻENIE

Obrazek
To tutaj czytasz Regulamin, witasz się z nami, opisujesz Swoją historię...

OSTRZEŻENIE

Postprzez ibiza13 » Pt wrz 21, 2012 11:31

UWAGA!!!!!!

Wczoraj otrzymałam e-maila o następującej treści:

"Witam
Europejska Akademia Medycyny Ludowej w Świebodzicach świadczy szeroki zakres usług w zakresie kompleksowej pomocy w leczeniu tocznia rumieniowatego i stwardnienia rozsianego. Programy uzdrawiająco-rehabilitacyjne są oparte na autorskiej metodzie Aliaksandra Haretskiego oraz metodach medycyny ludowej. Europejska Akademia Medycyny Ludowej jest to harmonijne połączenie wysokiej jakości usług uzdrawiająco-rehabilitacyjnych oraz komfortowego pobytu. Intensywny kurs rehabilitacyjno-uzdrawiający, indywidualne podejście do każdego pacjenta, aktywny udział pacjentów w działalności Akademii oraz ich ogromne chęci bycia zdrowymi osobami umożliwiają osiągnięcie świetnych rezultatów uzdrawiających.
Więcej informacji na naszej stronie internetowej www. (specjalnie nie wpisuję adresu, aby ich nie reklamować)

Pozdrawiam
Europejska Akademia Medycyny Ludowej
Maryna Charnenka
Tel.+74 6650910"


Najpierw przejrzałam stronę w/w akademii. Znalazłam tam pewien "kwiatek", który bardzo mnie zdenerwował. Cytuję: "W miarę możliwości zastąpić preparaty medyczne na specjalny kompleks ziół leczniczych, które podtrzymują wszystkie narządy w dobrym stanie funkcjonalnym." W związku tym zadzwoniłam pod podany w e-mailu numer. Najpierw zapytałam skąd uzyskano mój adres, pani odpowiedziała mi, że z internetu. Odpowiedziałam jej, że nie wolno takich rzeczy robić, gdyż jest to prywatny e-mail i takie zachowanie bez zapytania czy zgadzam się na przesyłanie ofert jest spamowaniem. Schody zaczęły się, gdy zadałam pytanie, dotyczące tego, kto będzie decydował o tym kiedy odstawić leki konwencjonalne na rzecz ziół. Pani poprosiła do telefonu jakiegoś pana, który odpowiedział mi, że PACJENT :!: :!: :!: Ja na to co z badaniami? Na jakiej podstawie pacjent ma decydować kiedy odstawić leki to pan rozłączył się. Także nie dowiedziałam się niczego na temat stawiania diagnozy i procesu leczenia, ale za to wiem, że są to zwykli szarlatani, którzy bazują na cierpieniu chorych ludzi. Chodzi im tylko o kasę, a nie o wyleczenie pacjenta. Żaden szanujący się zielarz nie odłoży słuchawki, gdy zacznie zadawać się trudne pytania.
Dlatego proszę Was nie wierzcie w to co tam piszą. Ludzi, którzy chcą zarobić na naszym cierpieniu jest wielu.
Nie korzystajcie z usług tej pseudo akademii.

Podejrzewam, że mojego e-maila pozyskali z forum toczen.pl, gdyż tam był udostępniony. Na naszym forum e-mail nie jest widoczny. Można taką wiadomość wysłać, ale wtedy będzie wiadomo, że "przeszła" ona przez nasze forum.
"Życie jest albo wielką przygodą, albo niczym." - Helen Keller
W pracy robię TO, a w domu TO

Obrazek
Avatar użytkownika
ibiza13
Administrator
Administrator
 
Posty: 2278
Dołączył(a): N lip 25, 2010 09:06
Lokalizacja: Słupsk/Szczecin

Postprzez » Pt wrz 21, 2012 11:31

 

Re: OSTRZEŻENIE

Postprzez asiadaria1 » Wt mar 05, 2013 10:37

Co za chamstwo,wzbogacać się na zdrowiu innych ludzi.Pewnie po takiej kuracji dopiero trzeba by było porządnie zacząć się leczyć:)
Pozdrawiam!!!
Avatar użytkownika
asiadaria1
 

Postprzez » Wt mar 05, 2013 10:37

 


Powrót do Nasze Historie Choroby

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron