MIO - Twardzina układowa ograniczona(CREST)

Obrazek
To tutaj czytasz Regulamin, witasz się z nami, opisujesz Swoją historię...

Re: MIO - Twardzina układowa ograniczona(CREST)

Postprzez Iwona » N sie 05, 2018 11:53

MIO psotnico, odstawiłaś leczenie to i ranki masz w odwecie. :P Daj znać jak po komisji. Z Twoimi rankami pewnie stały dadzą i znaczny. Trzeba od razu składać na rentę do ZUS. Zawsze to więcej jakiś przywilejów nabędziesz i kasy na leczenie której i tak ogrom wydajesz na leki i badania.
Obrazek
Iwona
Moderator
Moderator

Postprzez » N sie 05, 2018 11:53

Postprzez MIO » Wt sie 14, 2018 07:35

No i stwierdzono na komisji, że jestem zdrowa zupełnie. Mam takiego wkur.... że bym coś rozwaliła.
MIO
lokator
lokator

Postprzez Iwona » Śr sie 15, 2018 15:25

Maja to był nie wypał a orzecznik chyba był wczorajszy. Proponuję odwołać się, napisać czym jest Tu, i jakie zmiany u Ciebie poczyniła. Pisz sprawozdanie rok po roku,powołując się na daną kartę informacyjną, czy też wynik. Opisz krok po kroku jak TU u Ciebie postępowała.Swoją przygodę z paskudą rozpoczęłyśmy razem 12 lat temu, Ty masz o wiele poważniejsze zmiany, martwicę palców, gdzie opuszki już odpadły i kolejne ranki, zajęcie płuc i zmiany w sercu tak? Jesteś na immunosupresji, a ja nie. Ja mam umiarkowany, a Tobie nie dali nic. Kpina totalna. A mogą pracować nawet ludzie ze stopniem znacznym. Zapytaj orzecznika czy chce się zamienić z Tobą na Twoje zdrowie , niech pracuje nadal nie mogąc wstać z łóżka, zrobić sobie śniadania czy nawet odkręcić butelki czy zapiąć guzików. Nie czytając dokumentacji, tylko opierając się a 1 z wypisów, do czego się przyznał, strzelił sam sobie w kolano. Dodatkowo napisałabym jeszcze skargę do jego przełożonego na niechlujność jego pracy
Obrazek
Iwona
Moderator
Moderator

Postprzez MIO » Śr wrz 19, 2018 10:04

Tak tylko dla informacji, 26.09 mam komisję z odwołania, ale do 28.09 jestem na zwolnieniu. Mam zamiar jednak iść. Zwolnienie, bo mam kolejną infekcję i znowu problem ze wstawaniem i antybiotyki. Dwa miesiące temu przerabiałam to samo. Co do palca, to infekcja wyleczona, końcówka odpadła, ale znowu się zasusza, więc znowu odpadnie. Tyle u mnie, a jak tam u Was?
MIO
lokator
lokator

Postprzez ibiza13 » Pt paź 05, 2018 11:24

MIO i jak komisja. Co mądre głowy stwierdziły? Infekcja wyleczona, czy jeszcze Cię męczy?

U mnie zdrowotnie ok, tylko mam niski poziom żelaza, więc dostałam tabletki. Musiałam przenieść się z leczeniem ze Słupska do Szczecina, bo w moim mieście została tylko jedna przychodnia reumatologiczna i to z jednym lekarzem (brak specjalistów). W Szczecinie mam większy wybór. Może na wizytę nie czeka się krócej, ale jest więcej specjalistów.
"Życie jest albo wielką przygodą, albo niczym." - Helen Keller
W pracy robię TO, a w domu TO

Obrazek
ibiza13
Administrator
Administrator

Postprzez MIO » Cz paź 18, 2018 17:39

Tak, ja już po komisji. Mimo, że byłam 26.09 nie dostałam jeszcze decyzji :) Było, hm…. szybko (to najlepsze określenie). Lekarz osłuchał, kazał unieść rękę, później nogę. Koniec! Reszta go nie interesowała. Pani z "socjalu" stwierdziła, że jestem wystarczająco wykształcona, żeby sobie radzić.
Infekcja chyba za mną. Mam gorączkę małą, ale to może twardzina, a nie choroba. Palce trochę słabo, nie mogę wygoić. Więc zamówiłam maść z konopi do testowania.
To chyba na razie tyle. Psychicznie zbieram się na jakieś badania i może wizytę u reumatologa. No i cholera zima idzie.
MIO
lokator
lokator

Postprzez MIO » Pn paź 22, 2018 14:02

To tak na szybko- dostałam dzisiaj decyzję wojewódzkiego zespołu. Jestem zdrowa :D Nie zakwalifikowano do stopnia niepełnosprawności, nawet lekkiego. I chyba nie mam siły na sąd. Na razie muszę ogarnąć palce, bo ranki się robią, a na jednym ciągle martwica i po kawałku odpada. Wnioskuję, że z innymi będzie podobnie.
MIO
lokator
lokator

Postprzez magdas » Pn paź 22, 2018 14:37

chyba na co dzień nie jestem złośliwa,ale po takiej decyzji-zdrowego-urzędnika to mam ochotę powiedzieć " oby i jego spotkało coś takiego"
magdas
autostopowicz
autostopowicz

Postprzez » Pn paź 22, 2018 14:37

Poprzednia strona

Powrót do Nasze Historie Choroby