Nasz udział w upowszechnianiu wiedzy na temat sclerodermii.

Nasz udział w upowszechnianiu wiedzy na temat sclerodermii.

Postprzez Margaret74 » Wt paź 25, 2011 12:34

Założyłam nowy wątek ponieważ niektóre osoby ,inną drogą (niż stowarzyszenie) próbują zwrócić uwagę na naszą chorobę.
Każdy z nas będzie tutaj czekał na wieści "z frontu" :)
Z tego co już wiem,zaczyna Grażyna :)
Avatar użytkownika
Margaret74
 

Postprzez » Wt paź 25, 2011 12:34

 

Re: Nasz udział w upowszechnianiu wiedzy na temat scleroderm

Postprzez Grażyna » Wt paź 25, 2011 12:51

Witam :D
A to adres do historii mojej walki z TU

Prawie 50 lat walczy ze straszną chorobą, wyniszczającą organizm. Ministerstwo Zdrowia: to nie jest choroba przewlekła!
Mam na dzieję, że coś drgnie......
Avatar użytkownika
Grażyna
 

Re: Nasz udział w upowszechnianiu wiedzy na temat scleroderm

Postprzez anitek » Śr paź 26, 2011 19:28

Grażyna,
Super pomysł !!! To dopiero jest odwaga, chylę czoła
Avatar użytkownika
anitek
lokator
lokator
 
Posty: 155
Dołączył(a): N lis 29, 2009 18:04

Re: Nasz udział w upowszechnianiu wiedzy na temat scleroderm

Postprzez Mielnior » N lis 20, 2011 00:43

Słuchajcie - od dwóch dni mamy nowego ministra zdrowia - Bartosz Arłukowicz. Wpadłem na szalony pomysł
Co wy na to, aby zasłać jego biuro mailami i listami z prośbą o dodanie twardziny na listę chorób przewlekłych? Chodzi mi o to, że to może być dobry moment, jeśli od samego początku zwróci się mu uwagę na nas. Przynajmniej ze 2 lata tam posiedzi - może się uda w końcu? Ja tam i tak sam napiszę w tej sprawie, jakbyście nie chcieli ( :twisted: ), ale jakby to było jakieś bardziej zorganizowane, to myślicie, że miaoby większe szanse? :idea:
:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :?:
-"Nie da się.."
- Co się nie da?? Wszystko się da! :D
Avatar użytkownika
Mielnior
Administrator
Administrator
 
Posty: 591
Dołączył(a): Cz lut 11, 2010 23:20
Lokalizacja: Dublin na chwilę obecną

Re: Nasz udział w upowszechnianiu wiedzy na temat scleroderm

Postprzez Grażyna » Pn lis 21, 2011 12:38

Mielniorku pomysł bardzo mi się podoba.Możemy wysyłać maile o tej samej treści - to będzie bardziej zorganizowane.Zmianie może ulegać tylko czas choroby i koszty leczenia. :D Maile mogą być z adresem naszego forum ,lub logo - powinniśmy tworzyć jedną grupę :D Może ktoś jeszcze podsunie jakiś pomysł? :D
Avatar użytkownika
Grażyna
 

Re: Nasz udział w upowszechnianiu wiedzy na temat scleroderm

Postprzez Margaret74 » Pn lis 21, 2011 14:38

albo przez e-petycje-podesłałam M.już propozycje,zobaczymy co on na to :wink:
Avatar użytkownika
Margaret74
 

Re: Nasz udział w upowszechnianiu wiedzy na temat scleroderm

Postprzez Mielnior » Pn lis 21, 2011 17:06

Dobra, mam już szkic planu :lol: Nie sądzę, że sama petycja coś pomoże - po pierwsze, najdalej, jak dojdzie, to ponownie do gazety, gdzie już jest artykuł Grażynki. Po drugie, dużo ludzi traktuje e-petycje, jako żart - "koniec pokemonom", "zalegalizować marihuanę", czy "ściągnąć ekipę Twilight do Polski", to nie do końca profesjonalne wykorzystanie potencjału tej strony. Ale - nie zaszkodzi napisać tam konkretnego tekstu, aby poszerzyć wiedze opinii publicznej i być może nawet zyskać kogoś zdrowego po naszej stronie. Pomysł jest więc świetny. Będzie trzeba włożyć w to trochę pracy (głównie przeglądać strony NFZ i ministerstwa zdrowia, co już zacząłem robić, ale tego jest ogrom. Nie ma innej opcji, jak chce się to profesjonalnie wykonać i zajmie mi to z tydzień przynajmniej).
Kwesia napisania listu - a w zasadzie listów bezpośrednio do biura MZiOS da nam jednak poczucie zrobienia czegoś więcej - wiemy, że On nas usłyszy i może nawet wystosuje jakąś odpowiedź. Tu więcej pracy należy włożyć w sformuowanie tekstu - krótko, ale z ważnymi i prawdziwymi faktami tak, aby zainteresować sprawą i udowodnić argumentami, że mamy rację. Zacznę nad tym działać również, ale będę potrzebował pomocy w temacie "rzetelnych faktów". :wink: Coś z pewnością z tego wyjdzie :)
-"Nie da się.."
- Co się nie da?? Wszystko się da! :D
Avatar użytkownika
Mielnior
Administrator
Administrator
 
Posty: 591
Dołączył(a): Cz lut 11, 2010 23:20
Lokalizacja: Dublin na chwilę obecną

Re: Nasz udział w upowszechnianiu wiedzy na temat scleroderm

Postprzez Grażyna » Śr gru 21, 2011 14:52

Kochani :D
Gazeta.pl dotrzymała słowa i maja historia choroby znalazła się na pierwszej stronie :)
Robię się coraz sławniejsza :lol: i WY przy okazji też :lol:
Avatar użytkownika
Grażyna
 

Postprzez » Śr gru 21, 2011 14:52

 


Powrót do Stowarzyszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość