W jaki sposób chcesz wspierać Stowarzyszenie?

W jaki sposób chcesz wspierać Stowarzyszenie?

1.Deklaruję pracę na rzecz Stowarzyszenia.
3
43%
2.Deklaruję bierny udział na zasadzie tylko członka.
4
57%
3.Nie przystąpię wcale.
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 7

W jaki sposób chcesz wspierać Stowarzyszenie?

Postprzez Iwona » N lis 21, 2010 12:13

Proszę o zadeklarowanie udziału w Stowarzyszeniu, przez zaznaczenie opcji w ankiecie,
oraz wypowiedź w jakiej formie chcecie je wspierać.


Wystarczy napisać np.: deklaruję charytatywną pracę w zarządzie, deklaruję członkostwo,nie przystąpię wcale.
Jeżeli inspirujecie do jakiejś funkcji w zarządzie, macie zadatki organizacyjne bądź inne to proszę o rozwinięcie co moglibyście robić.
Proszę o poważne potraktowanie ankiety, to nie zabawa-wyliczanka, ankieta ma na celu wyłonić grupę, która zajmie się organizacją Stowarzyszenia,będzie wspólnie działać i poprowadzi ten dział.

1. Deklaruję pracę na rzecz Stowarzyszenia - zaznaczają ci, którzy chcą poświęcić się pracy charytatywnej na rzecz stowarzyszenia w formie czynnej, np. jako członek zarządu, skarbnik, tłumacz, prawnik itd.
2. Deklaruję bierny udział - zaznaczają ci, którzy deklarują bierny udział w stowarzyszeniu, na zasadzie członkostwa.
3. Nie wymaga objaśnień.

Ankieta jest anonimowa bo tak jest skonstruowana, ale miło by by było,dodać jeszcze deklarację pisemną :)
1głos = jeden wpis pod ankietą
Chcemy wiedzieć, kto zamierza działać w stowarzyszeniu, anonimowe głosy to puste głosy które niczego tu nie wnoszą!

Możemy się umówić, że osoby które wybiorą opcję 2 lub 3 same zdecydują czy chcą nam o tym powiedzieć na forum, jednak jeśli chodzi o osoby deklarujące zaangażowanie w struktury stowarzyszenia musimy o tym wiedzieć.

Możecie - jeżeli nie chcecie się tu ujawniać - powiadomić o tym mnie lub Margaret przez e-mail bądź prywatną wiadomość - skróty(przyciski) do nich są pod każdym naszym postem.
Obrazek
Avatar użytkownika
Iwona
Moderator
Moderator
 
Posty: 3343
Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 17:51
Lokalizacja: Białystok

Postprzez » N lis 21, 2010 12:13

 

Re: W jaki sposób chcesz wspierać Stowarzyszenie?

Postprzez Iwona » N lis 21, 2010 13:56

Osobiście na dzień dzisiejszy mogę być tylko zwykłym członkiem i deklaruję tylko bierny udział w Stowarzyszeniu.

Pracuję,sama wychowuję dzieci,,jestem moderatorem na tym forum i zajmuje mi to masę czasu.
Jeśli będę mogła pomóc w czymś,pomogę.
Działać aktywnie nie dam rady.
Obrazek
Avatar użytkownika
Iwona
Moderator
Moderator
 
Posty: 3343
Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 17:51
Lokalizacja: Białystok

Re: W jaki sposób chcesz wspierać Stowarzyszenie?

Postprzez Margaret74 » N lis 21, 2010 16:07

Jak ja mogę wesprzeć Stowarzyszenie ?
Serce się rwie do działania,ale rozum trzyma krótko na smyczy-bo co jeśli zwyczajnie fizycznie nie dam rady?
Co wtedy powiem?
Chciałbym,by każdy -działający i korzystający wiedział,ze można na mnie liczyć-pomogę,ile tylko będę w stanie :)
Na razie widzę się jako bierny członek .
Avatar użytkownika
Margaret74
 

Re: W jaki sposób chcesz wspierać Stowarzyszenie?

Postprzez Grażyna » Pn lis 22, 2010 12:09

Deklaruję pracę na rzecz Stowarzyszenia. Nie pracuję zawodowo - mam czas i chęci :D
Avatar użytkownika
Grażyna
 

Re: W jaki sposób chcesz wspierać Stowarzyszenie?

Postprzez Ella » Pt lis 26, 2010 16:58

Wprawdzie ankieta jest anonimowa ale.....
osobiście na dzień dzisiejszy mogę być tylko zwykłym członkiem i deklaruję tylko bierny udział w Stowarzyszeniu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Ella
lokator
lokator
 
Posty: 376
Dołączył(a): Cz gru 03, 2009 22:16
Lokalizacja: ok.zielona gora

Postprzez » Pt lis 26, 2010 16:58

 


Powrót do Stowarzyszenie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość